%100 SAF PERVARİ KARAKOVAN BALI

Ürün Kod No : 1334 Ürün Kod No : 1009

 

 

Online Satın Al Online Satın Al


ÖZEL KARAKOVAN BALI  :
Karakovan Balı hiç bir ışık görmeden arıların doğa ile çalışarak bize sundukları hakiki bir nimettir. Karakovan Balında insan olmaz. Doğa olur, Tabiat olur, Arı olur. İnsan müdahale etmez. Karakovan Balında arıcının görevi sadece balı dağlarda ayılardan korumaktır. Karakovan Balı; bir arıcı, bir insanoğlu çalışması değildir. Karakovan Balı; o yıl yağan yağmurun, o yıl açan çiçeklerin, o yıl çalışan arıların, o yıl olan iklimin bir ürünüdür. Eğer o yıl iklim bozuksa, çiçekler bal yapma zamanında yetersizse Karakovan Balı ya az olur ya da olmaz. Karakovan Balı doğanın, tabiatın bize sunduğu bir nimettir. Karakovan Balı insanoğlunun isteği dışında arıların ve tabiatın bir çalışmasının sonucudur. Karakovan Balının ortasında balmumu olmaz. Karakovan balı şekilsiz olur. Karakovan Balı katkı içermez. Karakovan Balı katkı şekerini bilmez. Karakovan Balı tamamıyle natureldir. Karakovan Balı tamamıyle yenir. Karakovan Balı insanoğlunu güçlendirir, Şifa verir, Hastalıklara karşı korur. Karakovan Balı balların efendisidir. Siirt Pervari de yüksek rakımlardaki Karakovan Petek balı özel üretimdir. İnsan eli değmemiş saf, hakiki baldır.
ÖZEL KARAKOVAN SÜZME BALI ; Özel Karakovan Petekleri toplandıktan sonra tesisimize gelir ve bizim müdahalemizde peteklerinden ayrıştırılarak süzme durumuna getirilir. Süzme durumuna getirilirken HMF değeri yükseltilmeden geleneksel yöntemler yeni teknoloji ile birleştirilerek tarafımızca yapıldığından tamamıyle saf ÖZEL BİR KARAKOVAN BALI ortaya çıkar. Karakovan Süzme Balı Karakovanın özüdür, hülasasadır, ekstrakıdır, çiçeklerin, doğanın, iklimin bir sonucudur, Lezzetidir, Hayatıdır....

Nurbal Şifa Merkezi olarak sattığımız Pervari Karakovan Balı  Son mahsül  %100 Saf, hiç bir katkı içermeyen, %100 PERVARİ KARAKOVAN balıdır.